Szafka na dziurkacze DP Craft 3x510 Zobacz większe

Szafka na dziurkacze DP Craft 3x510

Nowy

Więcej informacji

Ta wyjątkowa szafka do przechowywania dziurkaczy powstała we współpracy z marką DP Craft, producentem wysokiej jakości dziurkaczy ozdobnych. Zarówno wymiary szafki jak i jej funkcje zostały dopasowane do konkretnych rozmiarów dziurkaczy DP Craft. Szafka została przetestowana przez nas jak i przez producenta dziurkaczy, dzięki czemu otrzymała jego rekomendację.

Innowacyjny pomysł zastosowania w szafce gumowych ograniczników sprawia, że dziurkacze nie przewracają się i stabilnie stoją na aluminiowych rurkach.

Szafka składa się z dwóch typów modułów podzielonych ze względu na wielkość dziurkaczy. Na jednym module można przechowywać dziurkacze z jednej klasy rozmiarowej. Moduł „duży” służy do przechowywania dziurkaczy: 7.5cm, 6.3cm oraz 5cm. Moduł „mały” przeznaczony jest na dziurkacze : 3.7cm, 2.5cm oraz 1.6cm.

Jeden duży moduł szerokości 510mm może zmieścić:

4 dziurkaczy 7.5cm lub
5 dziurkaczy 6.3cm lub
6 dziurkaczy 5cm.

Jeden mały moduł szerokości 510mm może zmieścić:

8 dziurkaczy 3.7cm lub
9 dziurkaczy 2.5cm lub
12 dziurkaczy 1.6cm.

Szafka 3x510 składa się z trzech modułów.

Przy zakupie szafki (w informacji dla sprzedającego),  należy podać ilość „dużych” i „małych” modułów, które mają się znaleźć w szafce.

Od teraz wszyscy miłośnicy dziurkaczy DP Craft mogą uporządkować je w swoim warsztacie z pomocą tego funkcjonalnego mebelka.

By zobaczyć jak wyglądają dekory, kliknij tutaj.

Korpus szafki: płyta laminowana
Elementy podtrzymujące: aluminiowe z ogranicznikami.

 Nie ma do wyboru dekoru który by Cię interesował? Zajrzyj tutaj.

Z dbałości o bezpieczeństwo przesyłki, w zależności od gabarytu przedmiotu / całości zamówienia - przedmioty mogą zostać wysłane w formie do samodzielnego montażu, co zostanie wcześniej uzgodnione z zamawiającym.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Szafka na dziurkacze DP Craft 3x510

Szafka na dziurkacze DP Craft 3x510

Szafka na dziurkacze DP Craft.

Napisz opinię